Najpopularniejsze smartfony w Polsce oferowane przez skup telefonów PhoneFix

23 października 2018

Jak wynika z rankingów, upodobania Polaków dzielą się głównie pomiędzy telefony Apple i Samsung. IPhone króluje w zestawieniach popularności wśród konsumentów, często jednak ustępując miejsca Samsungowi Galaxy, a po piętach – ze względu na bezkonkurencyjną cenę – depcze im budżetowa chińska marka Xiaomi. Poniżej przedstawiamy trzy najczęściej wybierane wśród Polaków modele smartfonów, które oferuje nasz skup telefonów we Wrocławiu – popularność to w końcu niebagatelna wskazówka, dotycząca stosunku jakości do ceny.

Iphone 7

Ten smartfon, który na polskim rynku pojawił się w 2016 roku, wyposażony jest w wiele zalet, które cechują najnowszego Iphone’a 8, pozostając jednocześnie opcją znacznie bardziej budżetową. Wystarczająca na długo, bo aż kilkanaście godzin rozmów bateria, wyświetlacz Retina i aparat o doskonałej rozdzielczości – znak firmowy Apple, zapewniają urządzeniu stałą liczbę nabywców. Jeśli jednak poszukujesz starszych, wciąż chetnie kupowanych modeli Iphone, albo chcesz zakupić Iphone’a 8 – nasz skup telefonów wyjdzie na przeciw twoim oczekiwaniom.

Samsung Galaxy S7 Edge

Wybór dla zwolenników dużych ekranów, najchętniej wybierany model Samsunga. Konsumentów przyciąga rzede wszystkm wyświetlacz doskonałej jakości, procesor przystosowany do obsługi każdej aplikacji i zabezpieczenie przed zalaniem w postaci wodoszczelnej obudowy. Ten rynkowy hit musiał się również znaleźć w ofercie skupu PhoneFix.

Huawei Mate 9 Pro

Smartfon Huawei to jeden z bestsellerów w kategorii 5,5. Propozycja dla tych, którzy chomikują zdjęcia i pliki w sporych ilościach – telefon jest wyposażony w ponad 100 GB pamięci flash. Ponadto, doskonały wyświetlacz i wielogodzinowa wydajność sprawiają, ze Polacy chętnie wybierają ten model. Powyższy ranking stanowi jedynie podpowiedź – jeśli marzy ci się konkretny model telefonu, nie zwlekaj, by skontaktować się z naszym serwisem telefonów we Wrocławiu i zapoznać się z pełną ofertą naszego skupu.