Skup telefonów

Poza naprawą telefonów, zajmujemy się również ich skupem. U nas możesz sprzedać swój telefon w wyjątkowo korzystnej cenie. W naszym skupie zaopatrzysz się zarówno w nowy telefon, jak i używany. Cokolwiek wybierzesz, gwarantujemy najwyższą jakość i żadnych ukrytych defektów. W naszej ofercie znajdziesz większość obecnych na rynku marek – jeśli poszukujesz szczególnego modelu komórki, postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.
Skontaktuj się z nami już teraz! + 48 666 667 676 serwis@phonefix.com.pl

Najlepsze ceny

Co wyróżnia nas na rynku jako serwis telefonów? Wrocław jest miastem, w którym znajdziesz ich całkiem sporo – jednak podstawą naszej działalności są konkurencyjne ceny, zaprojektowane na każdą kieszeń. Serwis gsm, który prowadzimy, stawia sobie za priorytet uczciwość. Świadomi stawek rynkowych, dbamy, by oferować naszym klientom usługi w odpowiednio dobranej cenie. Każdą wycenę traktujemy indywidualnie.

Rzetelność

Zaufanie klienta chcemy zdobywać, oferując mu najwyższą jakość produktu w możliwie jak najniższej cenie. Jeśli zauważysz jakąkolwiek nieprawidłowość w zakupionym sprzęcie, możesz się z nami skontaktować w każdej chwili – naprawimy ją w natychmiastowym tempie.

Doświadczenie

Serwis telefonów, który prowadzimy, z sukcesem funkcjonuje na rynku od kilku lat. Elektronika stanowi naszą wieloletnią pasję; przez lata, jeszcze przed założeniem firmy, poszerzaliśmy wiedzę w jej zakresie i zdobywaliśmy umiejętności związane z naprawą telefonów i sprzedaży części zamiennych. Powierzając swój sprzęt w nasze ręce lub kupując go w naszym skupie, masz gwarancję profesjonalizmu popartego doświadczeniem.