Serwis wysyłkowy

Jako serwis GSM o konkurencyjnych cenach, PhoneFix jest dostepny dla każdego, kogo czeka naprawa telefonu. Wrocław nie jest Twoim miejscem zamieszkania? Nie stanowi to problemu – skorzystaj z naszego serwisu wysyłkowego.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! + 48 666 667 676 serwis@phonefix.com.pl
Cennik usług

Zgłoś naprawę!

Rozbity ekran, zalanie, błąd aktualizacji, czy uszkodzone złącze ładowania? Jakikolwiek problem zgłaszasz, zlecając naprawę telefonu naszej firmie, możesz mieć pewność solidnej i ekspresowej usługi. Po analizie usterki dokonamy wstępnej wyceny naprawy, z którą będziesz mógł się zapoznać.

Wysyłka urządzenia

Po uprzednim zgłoszeniu naprawy telefonu, możesz go wysłać na nasz adres, a my zajmiemy się problemem od razu po otrzymaniu przesyłki. Pamiętaj, by, wysyłając urządzenie, dostatecznie je zabezpieczyć.

Naprawa

Zdając sobie sprawę, że telefon komórkowy, ze względu na swoją multifunkcjonalność, jest dziś urządzeniem, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne życie, naprawa telefonów to dla nas priorytet – usuniemy usterkę z twojego sprzętu w jak najkrótszym czasie.

Odbiór urządzenia

Telefon komórkowy odeślemy na wskazany przez Ciebie adres bezzwłocznie po dokonaniu naprawy. Jeśli wolisz, możesz też odebrać go osobiście. Przy odbiorze upewnij się, że problem został rozwiązany – w razie jakichkolwiek wątpliwości nie zwlekaj, by się z nami skontaktować.

ZLECENIE NAPRAWY